poniedziałek, 9 lipca 2012

Kilka słów na początek


 Od pewnego czasu chodził za mną pomysł założenia swojego własnego bloga. Sprzyjające warunki – głównie dużo dużo wolnego czasu – sprawiły, że postanowiłam zrobić to teraz. Nigdy wcześniej nie zajmowałam się blogowaniem, więc jestem w tej kwestii całkowitym laikiem. Mam nadzieję, że wszelkie błędy i potknięcia zostaną mi wybaczone – jeśli w ogóle ktokolwiek będzie tu zaglądał.

 Nie należę do osób nadzwyczaj uzdolnionych.  Interesuję się wszystkim po trochu, czyli tak naprawdę na niczym nie skupiam się zbyt długo… Jedynym hobby, które trwa przy moim boku od zawsze jest fotografia. Na blogu chciałabym prezentować głównie proste do zrealizowania pomysły na własną biżuterię, dodatki, dekoracje czy nawet smakołyki.  Czas pokaże co z tego wyjdzie. Na tym zakończę swoje wywody, bo czuję się nieco onieśmielona – początki są dla mnie najgorszą rzeczą na świecie....uff.

M.

3 komentarze:

  1. Napisałaś: " Interesuję się wszystkim po trochu, czyli tak naprawdę na niczym nie skupiam się zbyt długo… " - to dokładnie tak jak ja ;)) Wszystko mnie ciekawi, wszystkiego próbuję, ale brakuje mi cierpliwości by skupić się na czymś na dłużej.
    Wszystkiego najlepszego na start! Już zauważyłam, że od Ciebie mogę się nauczyć wielu rzeczy:) Będzie mi bardzo miło czytać Twoje kolejne posty:))
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Blogowanie idzie Ci bardzo dobrze :)) I widać, że jesteś zdolniachą w fotografii, cudne zdjęcia Twoich prac i wszelkich autorskich pomysłów :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i zostawiony tu ślad :)